Agenti realitní kanceláře Cardenas na Gran Canaria

Prodej nemovitostí na Gran Canaria od roku 1980


O realitách na Gran Canaria

Reality na prodej a reality k pronájmu na Gran Canaria byly vždy populární , díky své poloze, podnebí a báječnému způsobu života a skutečnosti že je částí Španělska. Evropský statut a vyplývající z členství v Evropské Unii výhody jsou zajisté zásadní předostí při rozhodování zda zakoupit majetek, či nemovitosti na Canarských ostrovech.

Gran Canaria a Tenerife jsou dva hlavní ostrovy Canarských ostrovů. Gran Canaria nabízí nádherné možnosti každému typu investorů: bohatý výběr nemovitostí na prodej, jako např.- apartmány, byty, domy, vily, apartmánové rezidence, hotely, komerční prostory, plánované nebo nově vybudované nemovitosti a pozemky nebo parcely v mnoha různých nádherných lokalitách na Canarských ostrovech jako např. San Agustin, Playa del Ingles, Maspalomas, Meloneras, Monte Leon, Arguineguin, Puerto Rico a Mogán.

O realitní kanceláři Cardenas

Realitní kancelář Cardenas na Gran Canaria prodává nemovitosti na Gran Canaria od roku 1980. Má záviděníhodné renomé jedné z nejlepších realitních kanceláří na Gran Canaria, koupě nemovitosti s pomocí realitní kanceláře Cardenas je zajisté krokem vpřed ve správném směru.

Realitní kancelář Cardenas má 3 pobočky v Argueneguinu, Puerto Ricu a Playe de Mogán. S profesionálním vícejazyčným týmem agentů kteří Vám ochotně pomůžou v celkovém průběhu koupě nebo pronájmu s nabídkou komplexního a spolehlivého realitního servisu.

Rádi Vás uvítáme jako našeho zákazníka.

O ostrovu Gran Canaria

Gran Canaria je znám také jako miniaturní kontinent s různorodou krajinou a vegetací , je část Canarských ostrovů a je jedno z nejnavštěvovanějších turistických míst v Evropě. Jeho popularitu lze vysvětlit různými důvody, včetně následujících: světoznámé pláže, velký výběr špičkových restaurací, obchodů, divadel, všechny druhy sportů, které si lze představit – jako např. plachtění, golf a potápění- srdečné a přívětivé lidi kteří umí u návštěvníka vyvolat pocit pohodlí a samozřejmě nejdůležitější – podnebí, které je často hodnoceno jako nejlepší ve světě. To je krátce Gran Canaria.

Gran Canaria Vám toho nabízí spoustu


Můžete nás kontaktovat telefonicky, emailem nebo vyplněním formuláře uvedeném níže, dejte nám vědět jaké jsou Vaše požadavky na prodávané nemovitosti nebo na nemovitost k pronájmu (min. na 6 měsíce) v Gran Canaria. Při zájmu z Vaší strany si můžete prohlédnout nabídku nemovitostí na naší webové stránce v angličtině angličtině, španělštině španělštině, němčině němčině a norštině norštině.


Kontakt na nás

Náš tým mluví španělsky, anglicky, německy, norsky, francouzsky, italsky, švédský a holandský prosím, obracejte se na nás v některém z výše uvedených jazyků.

Inmobiliaria Cardenas
C/ La Lajilla, 2
35120 - Arguineguín
Gran Canaria, Spain
Zobrazit na mapě

Tel : +34 928 150 650
Fax : +34 928 150 583
Email : info@cardenas-grancanaria.com

Pracovní doba :
Po – Pa, 09:00 - 17:00 (Gran Canaria místní čas je nyní 5:41:08)
Dny pracovního klidu bank


Kontaktujte nás

Pan. Paní.
Osobní jméno :
Příjmení :
Email :
Tel. :
Stát :
Ovládám tyto jazyky :
Španělsky anglicky německy norsky francouzsky
italsky rusky maďarsky švédská holandsky
Komentář :
Přál bych si dostávat měsíční realitní zprávu na svojí emailovou adresu
Každá realitní zpráva obsahuje všechny reality k prodeji dodané v průběhu měsíce a výjimečné promoce a nabídky.
Souhlasím s opatřeními na ochranu osobních údajů

Tel: + 34 928 150 650 - info@cardenas-grancanaria.com - www.cardenas-grancanaria.com

This information is subject to changes, it is therefore no binding document. Cárdenas Real Estate accepts no liability for its accuracy or any omissions. All rights reserved, any reproduction of the contents is forbidden. Cárdenas Real Estate, La Lajilla 2, 35120 Arguineguín, Gran Canaria. Offices in Arguineguín, Puerto Rico, Puerto de Mogán & Maspalomas. *Bellevue Best Propery Agent 2006, 2007, 2008 & 2009*

Имоти в Гран Канария от агенция за недвижими имоти „Карденас” (Cardenas). Продава имоти в Гран Канария от 1980 гБългарскиNemovitosti na Gran Canaria nabízené agenty Realitní kanceláře Cardenas, reality na prodej na Gran Canaria od roku 1980ČeštinaGran Canaria ejendom fra Cardenas agenter for fast ejendom, ejendomme til salg på Gran Canaria siden 1980DanskKinnisvara Gran Canarial Cardenase kinnisvarabüroolt, mis tegutseb Gran Canarial juba aastast 1980EestiBiens immobiliers en Grande Canarie avec l’agence immobilière Cardenas, propriétés, maisons et appartements, à vendre en Grande Canarie depuis 1980FrançaisImmobili in Gran Canaria offerti dall'Agenzia immobiliare Cardenas, immobili in vendita in Gran Canaria dal 1980ItalianoĪpašumu Grankanārijā piedāvā Cardenas nekustamā īpašuma aģentūra, kas ar īpašumu tirdzniecību Grankanārijā nodarbojas no 1980. gadaLatviešuGran Kanarijos namų valdos, kurias siūlo Cardenas nekilnojamojo turto agentai, pardavinėjantys namų valdas Gran Kanarijoje nuo 1980-ųjųLietuviųIngatlan Gran Canarian a Cardenas ingatlanügynökségeken keresztül, ingatlanok értékesítése Gran Canarian 1980 ótaMagyarGran Canaria Onroerend Goed door Cardenas Makelaars, woningen te koop in Gran Canaria sinds 1980NederlandsNieruchomości na Gran Canaria w agencji nieruchomości Cardenas, nieruchomości na sprzedaż na Gran Canaria od 1980 rpolskiНедвижимость на Гран-Канарии от агентства недвижимости «Cardenas», продажа недвижимого имущества на Гран-Канарии с 1980 годаРусскийProprietate în Gran Canaria prin  Agenţia imobiliară Cardenas, proprietăţi de vânzare în Gran Canaria din 1980RomânăPosest v Gran Canarii, ki jo zastopajo nepremičninski zastopniki podjetja Cardenas, posesti za prodajo v Gran Canarii od leta 1980SlovenščinaCardenas-kiinteistönvälittäjä: kiinteistöjä Gran Canarialla, kiinteistöjen myyntiä Gran Canarialla vuodesta 1980SuomiFastigheter på Gran Canaria från Cardenas fastighetsmäklare, fastigheter till salu på Gran Canaria sedan 1980Svenska